אודות מפעילי האתר
www.Nao.co.il
גולש יקר,

 

 

 

גולש\ת  יקר\ה !!

 

ברוכים הבאים לאתר "השקעות נדל"ן" !!

 

באתר תוכלו למצוא מידע מקצועי רב שנאסף ממקורות שונים על השקעות נדל"ן מאספקטים מגוונים, האתר הוא גם במה אינטרנטית לאנשי מקצוע ופלטפורמה לאנשי ענף הנדל"ן בישראל,

 

האתר מיועד למשקיעים בנדל"ן, לעוסקים בניהול נדל"ן, בתיווך נדל"ן, בייעוץ להשקעות נדל"ן, ביזמות נדל"ן, בקרנות נדל"ן,  בהשבחת נדל"ן.

 

הנהלת האתר הינה חלק מצוות המכללה לנדל"ן NADLANLINE הצוות ומפעיל מרכז להדרכה לאימון ולליווי יועצי נדל"ן בישראל בתחום תיווך המקרקעין, יועצים להשקעות בנדל"ן, יועצים לשיווק פרויקטים בנדל"ן ויועצים  לשיווק נדל"ן בינלאומי.

 

על צוות המומחים ואנשי המקצוע שמשתתפים ביצירת תכני האתר נמנים אנשי מקצוע  מתווכים, שמאים, עורכי דין, מרצים, מנהלים, מדריכים, בעלי ניסיון רב בתחום הנדל"ן בישראל, חלקם שימשו ומשמשים כמנהלים פעילים בחברות נדל"ן ישראליות שביצעו ויצרו עסקות נדל"ן רבות ומורכבות ולהם ניסיון רב בתחום.

 

צוות המומחים  באתר אחראי בין היתר גם להדרכת יזמים ומשקיעים בישראל לביצוע השקעות ועסקי נדל"ן, להדרכה והפעלה של אלפי יועצי תיווך נדל"ן בישראל בתקופה שהחלה מ 1998 לרבות כתיבת ספרים וחוברות הדרכה מצגות וסרטוני הדרכה  בתחום הנדל"ן בישראל ובעולם ובתחומים כלכליים משלימים.

 

הנהלת האתר הינה חלק מצוות המשתף פעולה עם משרדי ממשלה, גופים כלכליים גדולים, להדרכת פורשים לעיסוק במקצועות הנדל"ן, ביחד עם הסוכנות היהודית להכשרת עולים לעיסוק בתחום הנדל"ן ובתוכניות עם משרדי מט"י .

 

הנהלת האתר משתפת פעולה עם משקיעים, מתווכים, קבלנים, משווקים, משרדי נדל"ן בישראל ובחו"ל, חברות ניהול נכסים, חברות השקעה, חברות וישראלים שפועלים בתחום השקעות נדל"ן בישראל, ארה"ב ובמדינות נוספות, כל זה כדי להמציא לגולשי האתר מידע שימושי וכלים מועילים לעבודתם, אם יש לך הצעה לשיתוף פעולה נשמח לקבל ממך פנייה בנדון ולבדוק את היתכנותה.

 

כתובת למשלוח דואר :  נדלנליין ,  ת"ד 713 הרצלייה פיתוח

קישור בדואר אלקטרוני : join@nadlanline.com

 

האתר מופעל על ידי צוות נדלנליין 2010

האתר פועל בחוות שרתים הממוקמת בארצות הברית  על פי רישיון

Homestead Technologies Inc. an Intuit company

 

טלפון : 09-9577714  רב קווי

כל הזכויות שמורות © 

אתר להשקעות נדל"ן : www.nao.co.il

אתר ראשי : www.Nadlanline.com

(c) כל הזכויות שמורות  - המידע באתר זה מוגן בזכויות יוצרים
תאריך עדכון אחרון September 12, 2010
Real Facts about Real Estate 
   באתר זה לא תמצא "מציאות" נדל"ן - כאן תלמד איך ליצור אותן

www.Nao.co.il