השקעות נדל"ן
(c) כל הזכויות שמורות  - המידע באתר זה מוגן בזכויות יוצרים
תאריך עדכון אחרון November 19, 2011
Real Facts about Real Estate 
   באתר זה לא תמצא "מציאות" נדל"ן - כאן תלמד איך ליצור אותן

www.Nao.co.il
ארכיטקטים – אדריכלים
חברות לביצוע תמ"א 38
חברות לפרויקט פינוי בינוי
  חדשות וחידושי נדל"ן
מדברים ומדברים נדל"ן
ככה בונים חומה מנדל"ן
ניוזלטר נדל"ן
בתים מוזרים בעולם
? זה נדל"ן זה
חברות בדק בית – לפני קניה
פיננסים VS השקעות נדל"ן
עזרים טאקטיים
הומור של משקיעי נדל"ן
? רוצה לארגן קבוצת רכישה
פרויקטים מענינים של נדל"ן
נדל"ן חופשי
פרויקט הבית הירוק
מפגעים סביבתיים – ספרו לנו
ירוק לי ירוק לי
דבר הרגולאטור
רגולציה בנדל"ן - מוניציפלי
רגולציה בנדל"ן - ארצי
מאה טיפים למכירה מוצלחת
בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים. משלי כ"ד
Add this page to your favorites.
אנחנו נדלניסטים שומרי סביבה
השקעות נדל"ן באמריקה – ארה"ב

 

כלים להשקעה בנדל"ן בארה"ב

השקעות נדל"ן בחו"ל הולכות ונעשות פפולאריות בקרב משקיעים רבים וזאת בעקבות העליות החדות במחירי הנדל"ן בארץ לעומת הירידות במחירי הנדל"ן בחו"ל. השוק שנקלע למשבר העמוק ביותר הוא שוק הנדל"ן בארה"ב. משבר הסאב פריים הותיר את הבנקים עם נכסים רבים, מחוסרי בעלים ובעקבות כך מחירי הנכסים ירדו באופן משמעותי ואינם מראים סימני עלייה בזמן הקרוב. נוסיף למשוואה את המצב בו ארה"ב נתונה כיום, הדולר עדיין נמוך ומחסור המזומנים במדינה משפיע ישירות על שוק הנדל"ן. ובכל זאת בואו נעשה קצת סדר בדברים, ההשקעה בנדל"ן בארה"ב יכולה לספק תשואות גבוהות כל עוד אתם מצויידים בכלים המתאימים לכך:

בניית אסטרטגיה:

בין אם מדובר בהשקעות נדל"ן בארה"ב או בכל השקעה אחרת בניית אסטרטגיה לטווח הרחוק היא השלב הראשון והבסיסי ביותר. בבנית האסטרטגיה נתייחס להון ההתחלתי, לאיזה פרק זמן אנו מעוניינים להשקיע, האם ההשקעה תהיה בנכס בודד או כמה נכסים, ואילו תשואות אנו מעוניינים לראות לאחר תקופה מסויימת (בדרך כלל של שנה). השאלות אולי נשמעות בנאליות אבל חשיבה מקדימה על האסטרטגיה תוביל אתכם לאן שתרצו להגיע.

סקר שוק:

בשונה מהארץ, בארה"ב ישנם שווקי נדל"ן רבים. למרות שכל השווקים מושפעים ישירות מהכלכלה במדינה, כל שוק מתנהג בצורה אחרת בהתאם לכמה פרמטרים עיקריים: שיעור האבטלה, קירבתו למקומות תעסוקה ומוסדות חינוכיים וגידול האוכלוסיה. חשוב לזכור שאלו הפרמטרים החשובים ואלו הם שיבטיחו את השקעתכם בנכס מניב, אל תתפתו אחר נכס באיזור ש"מצלצל" יפה באוזן- זה לא מה שיספק לכם את התשואות המבוקשות.

איתור וניהול הנכס:

ישנם דרכים רבות לאיתור הנכס המניב, הבטוחה ביותר היא ייעוץ מחברה להשקעות נדל"ן בארה"ב. לחברות המובילות יש נסיון רב בתחום ההשקעות בארה"ב, הן בעלות קשרים רבים ובעיקר יכולות לספק לכם שקט נפשי. הן מתחייבות על איכותו של הנכס, שיפוצו במידת הצורך, מנהלות את הליך הרכישה, דואגות לאכלוס הנכס ובעצם ניהולו השוטף של הנכס בכל תקופת אחזקתו עד לרגע המכירה העתידית. ישנם גם חברות המציעות רכישת נכס משופץ ומאוכלס כך שהרווח על ההשקעה מתחיל כבר מהיום הראשון.

 

לסיכום השקעה בנדל"ן בארה"ב כמו בכל השקעה ישנם סיכונים, הם אולי נמוכים יחסית להשקעות אחרות אבל הם בהחלט קיימים. המטרה שלנו בתור משקיעים היא לנסות לזהות אותם מראש ובכך להמנע מהפסדים. ארץ האפשרויות נותנת לנו להנות מהזדמנות ייחודית במחירים אטרקטיביים- נצלו את המשבר לטובתכם והבטיחו את עתידכם הכלכי.

 

Nadlanline כל הזכויות שמורות © איך להעתיק בשלמות או בחלקים ללא קבלת אישור מהמכללה לנדל"ן 
09-9577714